Karrier

Raktáros/ áru összekészítő

Szeretnél kisvállalati struktúrában fejlődni?

Cégünk egy kisvállalkozásként működő online webshop és gazdabolt, ahol különböző kertészkedéshez szükséges termékeket lehet megvásárolni.

Áruösszekészítőt keresünk 8 órás munkaidőben
dömsödi áruházunkba.

Feladata:

  • Áru tételes átvétele beszállítóktól
  • Rendelések komissiózása
  • Az összekészített késztermékek szállításra történő szakszerű becsomagolása
  • Egyéb raktári feladatok

Elvárásunk:

    • Gyors, pontos, precíz munkavégzés.
    • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat követelmény!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:
2344 Dömsöd, Kossuth Lajos utca 124.

Egyéb juttatások:
éves bónusz / mozgóbér

Jelentkezés: info@profigazda.hu

E-commerce referens/ Webshop adminisztrátor állás

Amiért érdemes jelentkezned:
  • Stabil hátterű, meghízható munkahely
  • Hosszú távú, határozatlan idejű álláslehetőséget kínálunk
  • Attraktív bércsomagot kínálunk
  • Értékteremtő, szakmai fejlődést kínáló feladatokat és tanulási lehetőséget biztosítunk
  • Családias légkör
  • Professzionális, modern munkakörnyezetben dolgozunk
Leendő munkatársunk feladatai:
  • Terméktörzs kezelése (új cikkek felvitele, termék leírások készítése, kategorizálás, képfeltöltés)
  • Árak karbantartása
  • A webáruházunkban leadott megrendelések feldolgozási folyamataiban való részvétel
  • A csomagoláshoz kapcsolódó ügyviteli tevékenységek elvégzése
Elvárásaink az ideális jelölttel szemben:
  • Jártasság webshop kezelésben
  • Magabiztos Excel tudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előnyök a jelölttel szemben:
  • Shoprenter rendszer ismerete
  • Képszerkesztési ismeretek
  • Angol nyelvtudás
Munkavégzés, állás helye: Dömsöd
Ha felkeltettük érdeklődésed és szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, akkor önéletrajzod az info@profigazda.hu e-mail címre várjuk.
A munkavégzés helye: Dömsöd